| onii2001 a întrebat:

Buna,am inceput sa fac sex de aproape o luna, la inceput m-a dururt dar de 6 ori de cand o fac tot ma doare,de ce? Rog raspunsuri serioase, multumesc!

4 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Poate nu te "incalzeste" destul inaitne de ti-o bage. Pune-l si tu sa te linga la pasarica inainte...sa simti ca esti uda bine si abia apoi sa te penetreze.

| alexandrey a răspuns:

Folositi Lubrifianti Pentru Sex

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca pana in acest moment ai intretinut doar/numai 6 contacte sexuale, ceea ce reprezinta un numar cu totul insuficient in aproape toate cazurilor, in care fata nu a practicat masturbarea intravaginala inainte de a-si incepe viata sexuala reala. Probabil ca va fi nevoie de cel putin inca cam tot pe atatea pana in momentul in care fibrele musculare din muschii vaginului se vor alungi/intinde suficient de mult incat canalul vaginal sa se largeasca suficient si sa ramana permanent intinsi pentru a se mula perfect ca o manusa peste penisul partenerului de sex. De asemenea un preludiu cat mai bine exectutat si suficient de lung poate reprezenta solutia de a te relaxa si umezi suficient de mult incat in momentul penetrarii sa apara senzatiade placere in locul durerii resimtite in acest moment. Sanatate si succes!

| JohnnyJohnny0017 a răspuns:

Este absolut normal pentru inceput sa simti acest lucru, dar odata cu exersarea, durerea va deveni o placere, vei vedea! Nu ai de ce sa iti faci griji! Succes!