| Dianamsr a întrebat:

Am inceput sa ma uit foarte mult pe pornhub si in timp preferintele s-au schimbat. Ma uit acum la lucruri precum face slapping sau hardcore. Oare e adevarat ca daca te uiti mai des tinzi spre violenta?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea ca in urma vizionarii filmelor porno cu actiune ''hardcore'' starea psihica a celor care ''savureaza'' astfel de filme sa fie influentata negativ se poate aprecia doar ca este destul de mica. Insa nu si cu totul imposibila in cazul unui segment foarte restrans de 1-2% din subiecti.

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ajungi un trist masturbator de la xxx online, ti se i-a de femei sau pierzi interesul fata de ele

| BuBBlesykeSs a răspuns (pentru mgtow):

Este femeie, nu barbat.

| Celcestietot a răspuns:

Buna! In acest caz preferintele sunt strans legate de caracterul tau, nu te pot influenta in vreun fel categoriile. Daca nu iti place un anumit fel de mancare, nu il mananci, asa si cu treaba asta.

| Sofer a răspuns:

Nu cred asta ca ai tinde spre violenta ca vizionezi filme xx.

| Stropdeploaie a răspuns:

Cam da! Deja cred ca te a influentat catusi de putin...

| Justme79 a răspuns:

Hmm chiar nu știu ce să îți spun dar cred că în mare parte totul depinde de tine daca îți plac sau nu astfel de lucrurii totul este să încerci și după vei ști răspunsul happy

| Mmcosmin a răspuns:

Eu cred ca punerea in practica a unor anume fantezii este un proiect de cuplu. Daca ambii sunt de acord nu vad nici o piedica si nici nu vad sursele de inspiratie ca fiind vinovate atata timp cat cei doi sunt curiosi si deschisi.