| Deiia07 a întrebat:

Am iphone 3 si mi-am luat cartelă Frog! vreau sa activez internetul si nu ma lasasad! stiti careva cum sa activez? dau fundăbatting eyelashes si scuzzati categoria da am nevoie urgentsad

Răspuns Câştigător
| OanaSwiss a răspuns:

Suna la 1234, vorbeste cu un operator. spune-i ce model de tel ai. trimiti sms la 9691 dupa stingi telefonul' si il aprinzi din nou.

| cezar12345 a răspuns (pentru OanaSwiss):

Dar trebuie sa ai credit pentru net?

| OanaSwiss a răspuns (pentru cezar12345):

Da,am inteles ca pentru Iphone iti trebuie un 1 euro.

5 răspunsuri:
| eduardinoedy a răspuns:

Suna la relatii cu clientii 1234

| Deiia07 explică:

Se poate, am vazut niste setari pe net dar nu mi ies sad. sunt sigura ca se poate. dar trebuie sa gasesc persoana care stie. va multumesc pentru raspunsuri :*

| seba_1228 a răspuns:

Pai pe iphone 3 ai wifi(wirreles) si 3g trebuie sa ai frog=cosmote cosmote nu are internet mobil are doar o cartela speciala care se cheama 3g si care merge in iphoneu tau... cartela aia costa vreo 50 lei... sper ca ti-am fost de ajutorhappy