| CrazyYoyo a întrebat:

am luat virusul acela de pe fb cu schimbarea culorii straight face
Nu merge sa pun poze, sa dau like`uri comm`uri crying
Cum scap de el?
Sau cat dureaza?

6 răspunsuri:
| crissu_8850 a răspuns:

Si eu am patit la fel si nu mai suport! i-ati un antivirus si stergeti virusul pe care l-ai dobandit : http://www.microsoft.com/windows/antivirus-partners/windows-xp.aspx; in rest...let's wait together... puteau sa fie si ei mai clari ce inseamna " a few days"? 1 zi, 2, 7, 1000 cate?:))

| tensazangetsu a răspuns:

Eati un antivirus bun si problema o sa dispara dela sine

| Fizy93 a răspuns:

In primul rand intrebarea ta nu corespunde cu categoria pe care ai ales-o, in al doilea rand iti recomand sa iti reinstalezi windows-ul si sa formatezi fiecare partitiewinking

| aly02 a răspuns:

Http://pctroubleshooting.ro/......-facebook/ dai click, dupa dai in jos unde scrie install app, dupa daca iti apare perfect curat dai la duleare. La mine a mers. :* Sepr ca ti-am fost de ajutor.:*

| katy27k a răspuns:

Buna!
Astia sunt pasii care trebuie urmati in ordine

1) Mai intai sterge tot ce a distribuit virusul pe peretele tau

2) Intra in partitia C si cauta un folder cu numele browser-ului pe care il folosesti
peste tot in Cmai ales intr-un folder numit "google"

3) In folder-u cu numele browser-ului tau o sa gasesti un folder "extesions" sau mai multe

4) Din folder-ul/folder-ele alea stergi toate folderele care au numele compus din mai multe
cifre fara nici un sens

5) Intri in browser la extensions si dezactivezi si stergi o extesie cu o iconita(imagine) in forma
de puzzle sau una fara inconita(imagine)

6) In final ca sa fii mai sigur poti sa dezinstalezi
si sa instalezi iar browser-ul
(daca nu reusesti baga id-ul meu in lista ta de mess si iti explic mai multe id-u este exact username-ul meu)

Succes! Funda?

| katy27k a răspuns (pentru Fizy93):

Nimanui nu ii mai pasa de categorie incearca si tu sa fii de folos da vez sa nu te impiedit straduindu-te