| mircea505 a întrebat:

Buna
am mai pus odata i trebarea dar nu am reusit sa o fac pe prietena mea sa puna mana pe penis cand e treaz. cum as putea sa o fac sa puna mana pe el sau sa imi faca o ****. imi place mult. dar ea zice sa am rabdare de 2 ani imi spune asta.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Eu cred ca nu te iubeste, sincer. Cand iubesti o persoana simti nevoia la un moment dat s-o atingi si intim, mai ales dupa 2 ani.

| LoveSleep a răspuns:

Nu pot să răspund acum, nu sunt acasă. Revin, ai răbdare.

| kandaraki a răspuns:

Ce fata nesimtita ai gasit tu, nu vrea sa iti puna mana pe penis si gata. Cum isi permite ea asa ceva? e obligata sa puna mana dat fiind faptul ca e prietena ta.
Esti un prost needucat, de asta si nu vei avea parte de dragoste in viata, doar de curve!

| InfoGirl a răspuns:

Eu cred ca ar trebui sa o obligi. Cand veti face sex ce se v-a intampla daca nici nu vrea sa ti-l atinga? Nu il va suge si va tot urla sa il scoti. Eu zic sa o obligi, i l-as baga si in gura in locul tau.