| anonim_4396 a întrebat:

am mai scris o data dar nu stiu ce s-a intamplat, mai am o nelamurire, pe data de 30 mai mi-a venit menstruatia care m-a tinut 4 zile, pe 3 iunie si pe 8 iunie am intretinut relatii neprotejate, apoi am cautat pe internet sa calculez perioada fertila.curios ca scria pe 7 iunie pana pe 12 iunie sunt fertila, oare cate sanse am sa raman, sunt maritata dar nu este momentul pentru un copil, multumesc mult astept raspuns.
Intrebare asta am pus-o acum o saptamana dar vreau sa mai adaug ceva, au inceput durerile de cap ingrozitoare de 3 zile...am luat detoate, am niste dureri jos la ovare cred...nu puternice. durerile nu sunt ca cele ale mentruatiei, ieri am ajuns acasa cu masina si am varsat tot, mentionez ca am rau de masina dar nu mi s-a mai intamplat demult si nu am mers mult cam 30 minute...va rog ce credeti... oare sunt? testul nu il fac acum mai astept ca sa fiu sigura...mersi mult de tot

Răspuns Câştigător
| MMihai a răspuns:

Mergi la medic și vezi care este treaba, că ai prezentat mai multe probleme serioase, care nu se rezolvă cu sfaturi după ureche.

2 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Cel mai indicat ar fi sa te duci la mediucul ginecolog!
Daca tia iesit ca esti in perioada fertila sunt mari sanse de a ramane insarcinata, dar nu inteleg ce e asa greu sa folosesti un prezervativ. Daca il foloseai atunci nu mai aveai probleme acum.

| doru19971 a răspuns:

Esti bortoasa. Daca tie rau si vomiti