| Ema28 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutorul vostru foarte rapid, va rog. Am o relație de un an cu un băiat de 18 ani, iar eu am 14 ani. De revelion ( ieri ) ne-am pus in pat si am pus cu atingeri si etc..pana la urma el si-a introdus penisul in vaginul meu, dar n-am vrut sa facem dragoste, am vrut doar sa ne " jucăm ". mă înțepa ( dar nu era o durere ) asa ca a scos penisul..pe el nu era sânge, dar am băgat puțin degetul in vagin si era o albeață amestecată cu ceva roșu ( țin sa mențin ca in urma cu o zi mi s-a terminat ciclu ) era mai mult alb, dar conținea si un roșu șters ( aproape roz ).As vrea sa stiu ( de la un medic ) daca ar mai exista posibilitatea de a mai fii virgina sau nu.
P.S. N-am nevoie de comentarii gen ( du-te la un control. Nu am cum sa ma duc ).

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu, nu mai esti virgina. Ai avut si contact sexual si penetrare, si durere (de obicei este mai mult o jena, nu o durerea reala) si sangerarea.
Este obligatoriu acum sa ajungi la consultatie, insotita desigur de un parinte.

| Ema28 explică (pentru Brigaela):

Mulțumesc! Pot merge la un doctor ginecolog si cu iubitul meu, oare?

| danutzu96 a răspuns (pentru Ema28):

Nu. Esti minora si trebuie sa te insoteasca parintii. Treaba e si ilegala, el fiind major si tu minora.

| Brigaela a răspuns (pentru Ema28):

Nu conteaza daca merge si el. Important este sa fie un parinte sau un tutore legal ai tai de fata, care sa semneze si sa isi asume toata raspunderea.

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu mai poti fii virgina odata ce ai intretinut raporturi sexuale cu penetrare.
Poti ramane chiar insarcinata daca erai in perioada fertila!

| Alicezzz a răspuns:

Nu mai esti virgina. Clar a avut loc actul sexual intre voi, nu conteaza ca nu s-a finalizat. Pe viitor sa ai contactele sexuale protejate. Poti merge la un control ginecologic de rutina. Bafta