| anonim2725 a întrebat:

Am nevoie de ajutor
Azi am stat cu iubitul meu si mna a inceput sa ma pipaie si mi-a atins si...dar nu a incercat mai mult sau ceva. Doar mangaia. Si dupa 4 ore mi au aparut niste bubite mici rosii si ma mananca. Ce este? N-am cu cine discuta despre asta si mi-e rusine sa-i spun lui sad
Dau funda

12 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

O infectie, probabil nu se spalase bine pe maini inainte de contactul sexual. repejor la ginecolog

| anonim2725 explică (pentru Brigaela):

La ginecolog pentru ce? Nu a fost nici un contact sexual. Doar ma pipaia

| Brigaela a răspuns (pentru anonim2725):

Fiindca ai o infectie genitala. Chiar la virgine, infectiile genitale tot la ginecolog se trateaza.
Si, sa stii, ca masturbarea de catre partener este contact sexual, deci a fost contact sexual.

| anonim2725 explică (pentru Brigaela):

Ce contact sexual? Doar m-a atins, n am facut nimic mai mult.

| Brigaela a răspuns (pentru anonim2725):

Contact sexual inseamna ca organele genitale ale unei persoane sunt atinse de o alta persoana in scop sexual. Asadar, masturbarea de catre partener sau partenerului este contact sexual.

| anonim2725 explică (pentru Brigaela):

Aoleu. El mi-a spus ca doar ne jucam. Ca am intrat in preludiu si asta ne pregateste pentru cand va fi sa o facem

| Brigaela a răspuns (pentru anonim2725):

Pai de ce trebuie sa iti spună el, ce tu nu ai dictionar?

| Violleta2022 a răspuns:

Daca era murdar pe mana cand te-a atins, inseamna ca te-a iritat/infectat.
Spala-te cu apa calda si sapun si data viitoare nu-l mai alsa sa te atinga!

| corbulalbrosu a răspuns:

S-ar putea sa fie vorba doar de o simpla iritare a pielii, dar mai stii? Spala locul cu infuzie/ceai de musetel si unge locul cu un strat fin de crema cu extract de galbenele. Sanatate!

| antiqque a răspuns:

Data viitoare sa ii spui sa se spele pe maini inainte.

| CristiCristi a răspuns:

Sa se spele pe maini inainte sa te atinga in zona aia. e o zona foarte sensibila. Du-te la medic.

| Rohot_Max_1997 a răspuns:

Te-a frecat prea tare