| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de ajutorul vostru.nu mai suport! nu stiu ce sa mai fac...este vorba despre un baiat care nu ma lasa niciodata in pace. tot timpu ma sacaie.se baga in seama.( mai tot timpu imi zice sa facem dragoste.nici eu nu stiu ce la apucat), recunosc ca inainte eram ""impreuna"" doar ne sarutam, nimic mai mult), are momente cand se comporta frumos! imi zice ca ma place.imi aduce aminte de clipele cand se sarutam.mai imi zicea ca ar vrea sa avem o relatie.sa fim impreuna ( dar tot ce zicea era valabil o zi, maine zi nu mai lua in considerare ce a spus). Ma mai ia si la misto...ma simt atat de jenata( de multe ori vin in casa.si incep sa plang.de o gramada de ori i-am spus lasa-ma in pace.termina.ne-am si jignit, certat. dar NICIODATA nu a terminat! chiar nu mai stiu ce sa fac.sa ma lase in pace.sa termine o data.sa ii platesc cu aceeasi moneda.sa il fac sa se simta si el la fel de prost.cum ma simt si eu! sa ii dau si eu o data replica inapoiwinking sa vada ca roata se si intoarce( o data am dat de inteles ca am prieten!,, m-am gandit ca asa ma lasa in pace. dar nu a fost asa! cand ma vedea incepea sa zica lucruri urate de acel baiat( dar el nici macar nu il cunostea ). nici nu stiu ce sa mai fac sa ma lase in pacesad ). Ce as putea sa ii spus? sa fac? sa sufere si el.nu numai eu! Multumesc

4 răspunsuri:
| νєησм a răspuns:

Mdea.logic sti bine ca el face asa doar ca sa se dea mare este schimbat-or ca un cameleon,exact cum isi schimba cameleonul culorile lui,asa isi schimba si el atitudinea, sinceritatea, comportamentul.Eu cred ca ar trebui sa le spui parintilor tai sau pur si simplu sa il ignori, dar 70% chestia asta nu va functiona pentru ca el o sa vorbeasca singur iar tu il ignori.Incearcale pe amandoua succes!

| AlexicăHD a răspuns:

Hmmm da-mi mie ID lui ca imi bat joc de el pana plange si zic ca sunt prietenu tau si sa vezi cum te lasa in pace big grin da-mi pm cu id lui

| Allexanddraaa a răspuns:

Si eu sunt in situatia ta! Si e foarte stresant, cel mai stresant lucru! Ignora`l si prefa`te ca nici nu-l auzi, iar cand e in prezenta ta incearca sa zambesti tot timpul dar fara a`l baga macar putin in seama. Chiar functioneaza! Sper ca te-am ajutat happy Fundita? puppy dog eyes

| Biscuiteee a răspuns:

Fa'ti un id de baiat si date drept gagicu' tau si batetii joc de el;-j