| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de cateva sfaturi.Am avut o relatie de 3 ani si jumatate cu un baiat. L-am iubit foarte mult si inca il iubesc dar nu se mai poate sa continua deoarece el nu vrea ceva serios.Ne-am despartit de aproape 5 luni.Nu am mai vb cu el pana acum 2 saptamani cand m-a invitat la cabana de Craciun. Mi-a spus ca inca ma iubeste, dar mi-a facut prea mult rau si acum ii este rusine. El are prietena acum dar spune ca nu simte nimic pentru ea si e doar asa din plictiseala.Saptamana trecuta nu am mai vorbit deloc cu el si simt ca innebunesc.Mai mult, il visez noapte de noaptecrying. Incep sa-mi urasc visele cu toate ca de fapt este ceea ce imi doresc dar mi-e frica sa nu fiu din nou dezamagita. Ce ar trebui sa fac? HELP.Multumescsad

2 răspunsuri:
| Chestiuţăă a răspuns:

Eu zic că ar trebui să vorbeşti cu el despre asta şi vezi ce zice, fă`ţi curaj. După care, vezi ce ziice şi dacă pare serios, dă`i o şansă, poate va merge la fel de biine ca la început. Merită încercat love struck.

| Gh0sT0 a răspuns:

Arata-i tu ce simti din toata inima ta fai ceva special