| anonim_4396 a întrebat:

Bună! Am nevoie de idei... As vrea sa ii las unui băiat pe care îl plac un bilet anonim pe mașină. Ce i-aș putea scrie?

7 răspunsuri:
| andreeaioana1515 a răspuns:

Eu nu știu ce sa ii scrii, dar personal as vrea sa faci din chestia asta un obicei repetat, până ajunge super curios sa te cunoască

| raulws898989 a răspuns:

"vino si profita"

| Dintrebare a răspuns:

Care e sensul sa ii lasi un bilet anonim? II poti scrie orice, incepand de la mesaje banale, la poezii, la declaratii de dragoste. Tu stii ce vrei sa exprimi si ce urmaresti sa rezolvi cu biletul acela. Oricum el nu va stii cine esti, deci exprima-te liber si scrie-i gandesti. Pe langa ca nu vrei sa iti asumi mesajul, vrei sa nici nu fie mesajul tau ci al unor necunoscuti de pe net. Nu suna prea util planul tau.

| darrio2007 a răspuns:

Ii spui ca il iubesti. Daca are pe alta, sa vezi circ.

| vasile2222 a răspuns:

Gandeste-te intai daca i-ar placea asa ceva - mesaj anonim.
Mie nu.

Poate e mai bine sa iesi din anonimat.

| PetraMath a răspuns:

Deci, îmi place de el și vreau sa rămână la stadiul de dragoste platonica. E doar un joc... Îmi plac jocurile acestea. De asta am și intreabat ce anume i as putea scrie ca să fie cât mai fun.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Hei!

Incepe cu ceva "timid" ca de exemplu "am trecut pe aici si vreau sa stii asta", iar mai tarziu ii poti da si mai mult si tot asa

Succes!