| Sufletel_3419 a întrebat:

Am nevoie de intrebari pentru baieti.

11 răspunsuri:
| NopeCheers a răspuns:

Ce fel de intrebari?

| Sufletel_3419 explică (pentru NopeCheers):

Pentru prietenul meu.pur și simplu el mereu îmi dă niște întrebări care mă pun în capcană și aș dori și eu să fac același lucru

| Catalinutz92 a răspuns:

Ce intrebari?laughing

| GhenS a răspuns:

E la misto? sau cum dane un exemplu de intrebare capcana de la piretenu tau genial ce zici? ca sa stim ce fel de interebari gen :*

| YourBetrayal a răspuns (pentru Sufletel_3419):

Fii atenta. Intreaba-l asa : de cate striatii dispune noul prezervativ Durex?

Care este Determinantul lui 0 la patrat?

Mai ai nevoie?

| aLex22andra a răspuns:

Daca ai da si tu mai multe detalii, ce fel de întrebări vrei?
Si ce fel de întrebări iti pune prietenul tau?( daca dorești sa spui)
Asta ca sa fie clar pana la urma ce vrei.

| Sufletel_3419 explică (pentru aLex22andra):

Ex. el mă întreabă: ce aș face dacă el mă v-a înșela.

| aLex22andra a răspuns (pentru Sufletel_3419):

Am înțeles!
Probabil ca vrea sa te provoace, sa vadă ce reactie ai, sau ce răspunsuri ii dai ca sa știe cum sa se raporteze la tine, asta poate pentru ca nu te cunoaște si vrea sa te cunoască mai mult ca sa știe pana unde poate sa întinda coarda sau poate pentru ca e doar curios, poate nu tine cu adevărat la tine si incepe sa pregătească terenul pentru o posibila despartire( fii foarte atenta!), sau poate chiar tine la tine si vrea sa vadă daca si tu tii la el sau poate doar isi bate joc având in vedere ca întrebarea e puțin cam ciudata!
Poți sa ii pui si tu niște întrebări care sa-l pună pe ganduri:
Ce ai face daca m-ai prinde intr-o zi cu altul?
Tii cu adevărat la mine? Poți sa-mi dovedesti?
Cat crezi ca va dura relatia noastră?
Crezi ca eu doar mă folosesc de tine?
Ai încredere in mine?
De ce îmi pui întrebări din astea? ( referitor la întrebările pe care ți le pune)
Etc.
Ce spui?

| VictorVictoras a răspuns:

Cand te intreaba ce ai face intreaba-l si u ce ar face el daca i-ai spune ca are cea mai mica scula dintre toti prieteni lui laughing

| Jakoban a răspuns:

Adica?
Ce fel de intrebari?
Daca vrei sa intrebi pe cineva intreaba-ma pe mine

| VreauSaRad a răspuns:

Intrebi ce simti nu ce ti se zice