| Anays1921 a întrebat:

Am nevoie de mai multe păreri. Va povestesc totul.

Pe 1 Ianuarie am avut contact sexual neprotejat fără ejaculare in vagin, după pe 3 iar am avut contact de data aceasta protejat, menstruația mi-a întârziat 3 zile, trebuia să-mi vina pe 20 Ianuarie dar mi-a venit pe 23. A fost cu cheaguri si m-a ținut cu o zi mai mult. In Februarie iar am avut menstruație, nu mai stiu exact pe ce data, in Martie am avut pe 14 menstruația. Am facut si 4 teste de sarcina, ultimile 2 au fost de la hyllan, nu stiu daca as putea avea încredere in ele. Au fost negative, ieri am fost la un ecograf si nu mi-a spus nimic doctorul in legătura cu o sarcina. Am dureri de stomac, doctorul mi-a spus ca as avea nisip la fiere... Acum mi se pare ca as avea sânii mai tari si burta mai umflata, parca am luat un kg in greutate. Nu stiu ce sa zic, e posibila o sarcina? Ma dor si ovarele. Ciclul meu menstrual e de 25 de zile. Uneori sunt balonata si am si o senzație de greață. Ce părere aveți?

2 răspunsuri:
| Alexandru0007 a răspuns:

De ce naiba faceti sex neprotejat apoi veniti sa ne bombardati cu intrebari stupide? sunt scumpe prezervativele? pilulele anticonceptionale?

Răspuns utilizator avertizat