| alexutza003 a întrebat:

Buna am nevoie de niste idei de cadou pentru ziua iubitului meu nu stiu ce sa ii mai iau pana acum i-am luat bratara de argint haine si parfumuri, sa ii fac ceva cu poze cu noi doi nu pot pentru ca asta mia oferit el de ziua mea am de nevoie de cat mai multe idei va rog

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si ii strica si lui poza cu voi doi in camera?
Eu zic ca nu tongue.
Si ar mai fi o idee whistling, mai baga'i si o pereche de boxeri personalizat smug.

4 răspunsuri:
| alexutza003 explică:

Nu cred ca e tocmai buna idee cu insarcinata tinand cont ca am 18 ani mai am niste lucruri de rezolvat scoala job chesti din asteahee hee multumesc pentru idei dar daca ii fac chestia cu boxeri trebuie sa ii cumpar separat sau ii gasesc la magazinul de chesti personalizate?

| NoNamess a răspuns:

Buna daca esti din bucuresti du'te in unirii si la parter este un magazin de personalizat chestii
tricouri, perne, inimioare brelocuri
etc
ia o poza cu tine si o poza cu el si du'te si fai un caou special
baftaa
funda?

| DeEa_8789 a răspuns:

1.Fai o petrecere surpriza la care sa invitati:prieteni, rude, etc.
2.Aranjeaza o intalnire la un restaurant, si ia-ti ceva sexy pe tine
3. Daca esti ca mine, un pic mai myty, du-te la cumparaturi cu el.
4.Mergeti la film 3d la mall
5.O noapte de dragoste la un hotel scump, mancare, etc.
6.Imbracate frumos, si fa-i un tort mare, cu numele lui pe el
7.Fa-i o diploma cum ar fi "Se acorda aceasta diploma cu tlotlul Cel Mai Bun Iubit Din Lume lui iubitul _______!"
8.Mergeti la o plaja in tarile alea unde traiesc arabii
9. Spune-i ca esti insarcinata (daca ramai...)

| liiifeiispiiink a răspuns:

Nu stiu chiar ce i s'ar potrivi...dar poti incerca sa ii iei un ceas de mana care sa i se potriveasca si lui ca si caracter...:-d sper ca te'am ajutat:-x