| byanka32 a întrebat:

Am nevoie de niste sfaturi asa ca va voi spune povestea de la inceput ca sa puteti intelege si mai bine despre ce e vorba! Eu am venit in Italia pentru 2 luni in vacanta dde vara, m-am inscris la o tabara de vara si merg acolo in fiecare zi de la 4:30 pana la 9 acolo facem jocuri ne distram etc...dar in timpul unui joc arbitrul bvine la mine si ma inrteaba de ce nu vreau sa joc ( el are 16 ani ) eu ia-m spus : pentru ca nu imi place acest joc asteapta cat mai asteapta si ma intreaba : tu esti iubita lui ( si a spus numele acelui baiat ) eu ii raspund : nu el e prea mare cum iti vine in gand asa ceva? are 21 de ani! La sfarsitul zilei ne-am imprietenit nsa nu stiam cum il cheama laughing eu m-as arutat pe obraz si vroia sa-l sarut si eu.dar fara sa treaca mult timp m-a sarutat pe gura. apoi fara a mai spune ceva am plecat, a doua zi am mers cu totii la mare si el m-a intrebat daca suntem impreuna eu ia-m raspuns: pai nu stiu tu vrei? si a spus da... apoi ne-am sarutat etc.a 3-a zi inainte de inceputul acestei tabere de vara mi-a propus sa ne intalnim la o gradinita in apropiere care era veche de cativa ani! Am acceptat.el acolo mi-a spus ca am ochi frumosi, ca sunt foarte dragutasi dupa ceva timp a mai adaugat : vreau sa fac sex cu tine! Eu am ramas tacuta si ma uitam la el intr-un mod ciudat, apoi ia-m spus : ai innebunit? sunt prea mica am 14 ani! si cica zice el : si ce? si eu am 16 am mai facut-o deja cu o fata dar tu? eu ii raspund: eu nu normal ca nu! apoi m-a sunat maica mea si a trebuit sa plecam urgent de la acea gradinita si sa ne indreptam spre tabara. Dar am uitat sa spun ca noi nu mai eram impreuna atunci decat o singura zi am stat cu el apoi l-am parasit de frica sa nu afle maica mea,dar am continuat sa ne intalnim insa el a continuat sa ma atinga si eu ii spuneam sa ma lase, continua sa spuna ca vrea sa se culce cu mine deoarece asa relatia noastra va fi mai puternica, insa tot refuzam si m-am suparat apoi am plecat spre tabara..asta s-a intamplat a 4-a zi, el a spus ok nu-i nimic.Insa pe facebook ma saluta apoi nu mai raspundea.iar ieri imi spune dintr-o data pa!" iar eu nervoasa ii zic cum adica pa? El: pai nu mai am chef sa vorbim.eu: cum adica nu mai ai cheff? eu credeam ca tii la mine dar tu vazand ca te refuz mereu te.ai plictisit de mine! si cica spune el : ba nu daca nu vrei sa facems ex e ok! apoi si-a cerut scuze.iar astazi ii scriu: hei salut nu ma mai bagi inseama? EL: dar rtebuie sa fiu eu mereu acela care te saluta? EU: ok si ce mai faci? cum aidormit? ..astept 5 minute si nu raspunde mai adaug EU: si nici astazi nu mai ai chef sa vorbesti cu mine? te deranjez cumva? tot nimic..trec 10 minute si iese,,,deci eu nu stiu ce sa fac trebuie sa ne intalnim la mare peste cateva zile cu o prietena,cand suntem fata in fata ma saruta ma imbratiseaza imi face complimente.dar pe fb imi vorbeste la sictir eu acum nici nu mai stiu ce sa fac, sunt o persoana puternica care accepta realitatea.dar foarte sensibila pe dinauntru please dati-mi un sfat dau funda, si scuzati greselile de ortografie

Răspuns Câştigător
| Sim0 a răspuns:

Paiii. Doamne cati am auzit cu texte de genu " Daca te culci cu mine relatia noastra va fi mai puternica" straight face. Scuza-ma dar e cazul sa-l uiti;]. Ai totusi 14 ani poti trece imediat peste fazele astea si sa nu te lasi influientata de un idiot. Tot ce vrea de la tine este sex, sex si iar sex. Sa nu crezi ca o sa stea cu tine o viata daca i-ai dat p... oh go on. Face ce vrea cu tine si dupa te lasa. Asteapta baiatu potrivit cu care sa faci acest pas, nu toti golanii;]. Ai toata viata inainte. Lasaaaa-l!

| byanka32 explică (pentru Sim0):

Iti multumesc, char si eu ma.m gandit la asta.dar toti preitenii si prietenele sale spun ca ii de treaba si de asta nu stiam ce sa fac, eu tin la el dar nu ma-si vinde c sa-l fac fericit.pur si simplu ma simt ranita cand imi vorbeste la sictir, dar poate sa spuna ce vrea eu oricum nu ma culc cu el, mai astept cateva raspunsuri si apoi aleg cui sa-i dau funda

| Sim0 a răspuns (pentru byanka32):

Da ok este de treaba :]. Exista multi baieti de "treaba" dar de fapt habar nu aveti de ceea ce gandesc ei oh go on. Analizati inainte si vedeti unde ajungeti. :*

| byanka32 explică (pentru Sim0):

Mersi pentru sfat

5 răspunsuri:
| alinussa a răspuns:

Cel mai bine pentru tine ar fi sa inchei orice legatura cu el. E clar ca nu tine la tine.

| sicatrica a răspuns:

Ioooooooiiiiiiiiiiiiiiii baiatul vrea sa faca sex cu cat mai multe fete. Tu esti una dintre ele asa ca te sicaneaza ca sa crezi ca facand sex cu el il vei pastra pentru tine (app mai sunt si alte texte: se intalneste cu alta fata stiind ca vei afla si la supararea ta o sa spuna ca e baiat si nu poate sta fara sex si daca tu nu vrei...) Parerea mea este sa-l uiti. Lasa-l sa se destrabaleze cu altele: nu te merita!