| anonim_4396 a întrebat:

Am nevoie de o parere sincera. Sunt impreuna cu iubitul meu de aproape un an. Totul e foarte bine, uneori ne certam din cauza geloziilor mele, dar ne impacam repede. In fiecare zi ma suna, imi zice ca ma iubeste, imi face toate poftele. Bun, dar zilele trecute mi-a zis ca vrea ca alti baieti sa ma doreasca ca atunci cica am valoare si ca cica si daca pe el il vor fete are valoare. Dupa el daca te vor altele ai valoare altfel nu ai. Cum sa iau lucrul acesta si ce sa fac in situatia de fata?

12 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dupa cum vezi, vrea sa va expuneti sa daca care-i mai valoros!
Oricum, nu pare sa dea doi bani pe relatia cu tine, dar cu siguranta vrea sa impresioneze alte fete, ca sa-si creasca valoarea.

| Andreeush a răspuns:

Clar e un idiot care nu te respectă.
Nu înteleg cum de îl suporți.

| sofisis a răspuns:

WTF? Zau ca in viata mea nu am auzit asa aberatie

| ywar a răspuns:

DG la valoare! Esti praf! Vai de capul tau.

| RobertMoon a răspuns:

Asta e o porcărie, am avut relații și nu m-am gândit niciodată că dacă te vor băieții ești mai specială ca sa nu folosesc cuvântul de manelist cocalar "valoare", eu eram și gelos și nu mi-aș fi dorit să aflu că au pus alții ochii pe iubita mea laughing eu zic sa nu faci nimic, pur și simplu nu lua în seamă, e o prostie ce a spus, probabil are niste gânduri cam tâmpite băiatul și îți recomand să fii mai atentă la cum se comportă.

| HadesSs a răspuns:

Valoare de aia mare cea mai mare, trebuie sa ai laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Pune-tu la gat un lant de aur de jumat de kg și sa vezi ce valoare o sa ai, mai mare ca Dani Mocanu.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Valoare? E cumva manelist? laughing
Spune-i sa se maturizeze, asta nu e iubire.

| OctavianSps a răspuns:

Oribil, de neimaginat, altii saracii sufera ca nu pot fi impreuna din probleme si necazuri reale, iar voua vi s-a urat cu binele.

| Issabelle6789 a răspuns:

Probabil lui i se pare ca te cam neglijezi. Vrea sa fie mandru cu tine langa el.Sa te aranjezi.Asta nu e neaparat un lucru rau doar ca daca te-ar fi iubit nu te-ar fi vazut asa(mai ales dupa doar 2 luni).Eu asta cred

| Issabelle6789 a răspuns:

Scuze...dupa doar un an nu doua luni.Ori poate deja s-a plictisit.

| Lorennn a răspuns:

Dupa cum vezi nu te respecta. Daca te-ar iubii cum spui tu atunci el te-ar vrea doar pentru el. Zic sa fii mai sincera si sa-i spui in fata ceea ce nu iti convine si daca nu se schimba...mai sunt si altii care iti promit marea cu sarea.