| sweetgirlforyou a întrebat:

am nevoie de parerile voastre. Am o relatie de 1 si jumatate.Pentru ca mai este putin si iau vacanta, iar prietenul meu a luat deja concediu, l-am intrebat daca facem si noi ceva impreuna adica sa mergem la o plimbare sau sa stam mai mult timp impreuna, el a zis ca mereu ii zic daca vrea sa facem ceva dar nu ii zic ce. Dar de fiecare data cand il intreb daca mergem la discoteka zice ca poate. Lam intrebat daca stam si noi impreuna de revelion si a zis ca nu crede. Si a zis ca daca o sa poata o sa mergem undeva daca nu nu. Si a mai zis ca il zapacesk. Voi ce credetiii? ce ar trebui sa cred? nu mai stiu ce sa fac. Il iubesc enormm dar mi se pare k nu vrea sa mergem nikaierii si nu prea facem nimic impreuna.

1 răspuns:
| mihaamihaa98 a răspuns:

Cred ca nu te mai iubeste scapa de indoieli si intrabal odata. poate doar vrea ca sa te incerce sa vada daca il iubesti cu adevarat!