| elenusha_5865 a întrebat:

Buna!
Am nevoie de sfaturi pentru ca peste 5 zile este majoratul iubitului meu si nu stiu ce cadou sa ii fac. Suntem impreuna de aproape 5 ani si as vrea sa ii fac un cadou "special", insa cred ca ar fi bine sa vorbim mai intai despre asta. Cum as putea sa ii zic? Am mai vorbit despre acest subiect inainte si mi-a spus ca ma grabesc. Dar il iubesc si vreau sa fac totul bine.
Astept raspunsuri care sa ma ajute. Multumesc!

Răspuns Câştigător
| OaNnaAa a răspuns:

Waw. si eu am aceeasi problema doar ca majoratul prietenului meu este peste 2 saptamanihee hee. in fine. pai uite, o sa iti spun ce o sa fac eu si daca iti place, fa si tu la fel tongue... M-am gandit sa il invit la mine acasa, ( avand in vedere ca sunt si singurahee hee ), sa pregatesc camera mea intr-un mod romantic : lumanari, petale, friscahee hee smughee hee, sampanie, si sa ii oferi o noapte de neuitat love struck. pe langa asta, un cadou mic un lantisor, o bratara, etc. sunt bine-venitewinking. Cu siguranta nu va uita ce i-ai pregatit tuu niciodatabatting eyelashes. Sper ca ti-am fost de folosbatting eyelashes Succes! :*

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Discută cu el și întreabă-l ce are nevoie, la modul real, în limita acelei sume de bani. Sau mai pune și el niște bani și își cumpără ceva mai scump, de care are nevoie, la modul real. Nu are rost să îi cumperi o prostie, de care el să nu aibă nevoie, dacă tot dai niște bani. Cum să discuți / să îi zic, cu el? Cu gura... că așa vorbesc oamenii. Dacă nu ai capacitatea de a vorbii cu iubitul tău, ori nu este iubitul tău, ori...nu mai este nimic se spus.

| Făgăraş a răspuns:

Un mercedes benz ultima clasa! draga elenu stiu cel mai bun cadou pe care poti sa il faci este iubirea ta pentru el care este nepieritoare! sa il faci sa simta ca pentru tine este singurul baiat, dupa mine...glumesc! iubirea, sinceritatea sunt cele mai frumoase cadouri! si iarta-ma pentru glumele mele daca te-au suparat! succes si la multi ani pentru el!

| zeeeeeex a răspuns:

Gandeste-te foarte bine la ce isi doreste el cel mai mult, daca nu intra in bugetul tau atunci i-ai ceva care sa te simbolizeze pe tine sau pe voi.

Dar un parfum scump, un ceas, un zippo (daca e fumator) sau un semn tribal simplu sau sofisticat care sa emane parfumul tau te cam scoate din situatie big grin

| wzz a răspuns:

În primul rând la mulţi ani iubitului tău.
Poate este puţin ciudat dar uneori, mai ales la această vârstă, cadourile cu 'o noapte de neuitat' sunt foarte 'la modă'
Cred că ar merge foarte bine cu evenimentul această 'surpriză' iar prietenului tău cred că i-ar plăcea.

| Marcelino a răspuns:

Cheama o prietena si o faceti in 3. E mai distractiv decat crezi.winking

| Tigrilă a răspuns:

Cand spui "special" te referi la sex? Hmmm ca sa fiu in randul userilor de pe TPU...Fai un oral o sa aprecieze smug
Daca sa iau un cadou scump pentru prietena mea ca sa mi-o pun cu ea... Damn it i would buy that big grin

| DAHAKA31 a răspuns:

Ooooo gang bang notoriu e cel mai frumos toata lumea se distreaza chiar si vecini vin la petrecere