| C0rina30 a întrebat:

Am nevoie de un sfat de la cei mari pentru că am făcut o greșeală și acum regret... Mai exact, acum două zile am fost la un picnic la pădure cu soțul, sora mea și cumnatul meu. Cumnatul meu mi-a făcut mereu propuneri indecente și mereu când m-a prins singură mi-a pus mâna în diferite zone dar eu l-am ignorat mereu și nu l-am luat în seamă. Problema este că alaltăieri, după ce am ajuns la pădure și după ce am mâncat și băut toți, soțul meu s-a dus în mașină să doarmă deoarece era foarte beat, iar sora mea, adică soția cumnatului meu a zis că se duce să se plimbe puțin prin pădure ca să ia o gură de aer. Eu m-am apucat să strâng ce era pe jos ca să nu rămână mizerie, moment în care cumnatul meu (fratele soțului meu), care era și el puțin amețit de alcool, a venit pe la spate și m-a prins de coapse și a început să mă sărute pe gât moment în care eu l-am întrebat ce face iar el mi-a spus că vrea doar să-mi simtă mirosul meu frumos iar eu i-am zis să înceteze dar el mă tot mângâia cu palmele în anumite zone. Eu deja începusem să mă excit deoarece cumnatul meu este un tip foarte atrăgător și de aceea am tot încercat să îl evit până acum dar nu știu ce a fost în capul meu și am început să-l sărut și eu pe el, după care, el a început să mă sărute pe sâni. La care, el m-a luat în brațe și m-a dus în rulota lui iar acolo am făcut sex. După, am ieșit ca să nu ne prindă sora mea sau soțul meu și am fumat o țigară, terminând de strâns ce a mai rămas pe afară. Apoi, m-am dus în mașina soțului ca să dorm și eu lângă el o oră, apoi, a venit și sora mea și am plecat toți acasă: sora mea cu cumnatul meu cu mașina lor iar eu și soțul, cu mașina noastră. Tot drumul m-am gândit la ceea ce am făcut și m-am simțit aiurea pentru că mi-am înșelat soțul. Pe moment, m-am simțit foarte bine cu cumnatul meu mai ales că nu am avut parte niciodată de o experiență sexuală atât de satisfăcătoare și plăcută dar oricum, regret și mă simt ca o panaramă. Eu le judecam pe toate femeile care fac asta iar acum îmi dau seama că tot la fel sunt și eu. Mă simt foarte prost mai ales că eu și soțul meu avem puțin de când ne-am căsătorit și sunt și însărcinată în 5 luni cu el și mi-e frică să nu îi spună cumnatul meu ceea ce noi am făcut, deși el (cumnatul) m-a asigurat că nu va afla nimeni ceea ce noi am făcut. După ce am făcut sex, cumantul meu mi-a zis că nu s-a mai simțit atât de bine niciodată, cu nici o femeie și mi-a mulțumit. Ce e de făcut acum? Cum aș putea să uit ce am făcut și să merg mai departe?

8 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Parca a fost un pic mai verosimila povestea cu microbusul :)) https://www.tpu.ro/......-sora-mea/

| mihai69 a răspuns:

Povestea asta nu e credibilă din N motive. Dar hai să presupunem prin absurd că "tema" (aventura cu cumnatul) e reală.
De ce ai vrea să uiți o experiență atât de plăcută?!?
Ce dacă eşti panaramă? Atât timp cât tu te simți bine...
Spor la hâța-hâța pe viitor!

| sofisis a răspuns:

Vai pisi, pai cum asa?
Sa te citez :
" în 19 Ianuarie | C0rina30 explică (pentru ruxandraaaaioanaaaa24):

Dacă am gândi toate ca tine, chiar că am fi toate niște cârpe fără pic de creier sau principii morale... Exact ca cealaltă..."

PS: pentru cei care nu stiu discutia, cealalta fiind eu.

Si inca un citat din clasicii in viata :
" în 20 Ianuarie | C0rina30 explică (pentru ruxandraaaaioanaaaa24):

Nu am cum să fiu judecată pentru că nu le voi da ocazia oamenilor să facă asta, pentru că am demnitate și știu să mă comport ca o femeie cu principii în viață. Nu te judecă nimeni dacă ești cuminte și stai în banca ta. Dar când ești o cârpă fără valoare trebuie să fii conștientă că societatea va arunca cu pietre după tine."

Mult te-a mai tinut moralitatea si cumintenia.

Oricum stiu ca e bullshit tot ce ai scris dar ca idee, sa ducem scenariul pana la capat.

| C0rina30 explică (pentru sofisis):

Eu nu am judecat ce a făcut acea femeie, ci am judecat-o pentru că este imoral și inuman să te freci cu doi bărbați abia cunoscuți când copilul tău se află lângă tine! Asta m-a șocat, că ea și-a pus-o deși copila ei ar fi putut să o vadă și să știe ce a făcut mă-sa! De asta sunt așa indignată, pentru că tu, ca mamă, să accepți să o iei în toate găurile când ai copilul lângă tine, ești o epavă...

| relativsausigur a răspuns (pentru C0rina30):

Deci femeia aia care a ars-o aiurea cu 2 tipi, in timp ce ti-a lasat tie copilul sub supraveghere, e o epava, tu ce esti?
Pornind de la faptul ca ai reusit performanta sa produci 2 tradari foarte grave, un record al penibilitatii, fata de sora-ta, ti-ai tras-o cu sotul ei, si fata de sotul tau pe care l-ai inselat cu fratele lui, ca din cate am inteles, voi, 2 surori v-ati casatorit cu 2 frati.
Mai mult de atat nu poti sa gresesti in viata.
Ai gresit mai rau decat femeia aia care a ars-o aiurea cu niste tipi in preajma copilului ei, macar tipii aia nu aveau vreo legatura cu familia ei, cu copilul ei.
Bravo...

| alina2k18 a răspuns:

Suna a bullshit laughing sora meawinking
Dar ma fac ca te credbatting eyelashes
Deci, ati zis ca ati venit cu masinile dar ati facut sex in rulota lui laughing
De unde a aparut rulota?laughing
Akhh, stai e fantezie erotica aici, dar talent din lupa laughing
PS : Trebuia sa bagi mai multe detalii si s-o faci mai sexy povestirea sa para mai credibila laughing eu una tot la rulota ma gandesc laughing de unde dracu a aparut laughing
PS1 : era rulota din aia clasa lux ca in filmele americane?winking
PS2: ce era sa zica si cumnatuwinking toti zic asa dupa ce sunt... terminatiwinking asta a si multumitwinking nu ti-a pupat si mana cumva si zis sarut mana cumnatica? laughing)

| relativsausigur a răspuns:

Spune-le, macar sa le faci si un bine dupa atata rau....anume : nu ii faci sa ramana langa 2 rebuturi umane care nu merita!
Permite-le acelor oameni dreptul la adevarul asupra ce ii inconjoara, si sa isi refaca viata.
Tu nu iti dai seama de gravitatea actiunii tale pe deplin, daca ar fi fost asa, ti-ai fi dat seama inainte sa o faci, in primul rand nu iti doreai, asta ar fi trebuit sa fie reactia naturala a unui om normal, nu trebuie sa fii un einstein al principiilor ca sa fii normal!
Cum iti era tie viata daca sotul tau si-ar fi tras-o cu sora-ta? dupa care tu sa nu stii, si sa trebuiasca sa traiesti langa asa rebuturi sociale toata viata.
Pacat de copilul tau, i-ai transmis un exemplu din-ainte sa iese din tine, sa speram ca nu prinde capacitatea ta intelectuala, ca tot ziceai de mame care se comporta inadecvat langa copiii lor, bravo, ai facut-o in timp ce fiu-tu/fiica-ta era in tine, aa da, si in timp ce unchiul lui/ei era in tine... elegant.

Răspuns utilizator avertizat