| SimonmihA a întrebat:

Bună, am nevoie de un sfat va rog. Bun am cunoscut o fata, ea are 17 eu 16 jumate. Am ieșit de 3 ori, am vb mult. Și a doua oara când ne-am văzut i-am zis ca o plac si ea zis ca simte ceva pentru mine doar ca nu știe ce, (nu a mai avut iubit) am încercat sa ma dau la ea, dar nu prea mult. Apoi mi-a zis ca na, ea crede ca ma place și gen... Ca este confuza. La film când am ieșit am luat-o de mana și ea m-a strâns și și-a pus capul pe umărul meu, am încercat sa o sărut, a oftat... Si mi-a zis ca nu ma place în felul ala și ca tine la mine si prietenia noastră. După am vb cu ea în apel și bff și na lui bff ii ziceam. Iubire și altele, și ea a zis ma simt în plus. Apoi ca a luat decizia asta pentru mine și ca de fapt este confuza, ce inseamna asta?

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Inseamna ca deocamdata fata NU este pregatita pentru a intra intr-o adevarata raelatie de cuplu. Ea doreste de fapt o relatie de simpla prietenie, amicitie. Cu simple plimbari si discutii, dar fara nimic mai mult. Mai incearca, poate, poate. Succes!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă și-a pus capul pe umărul tău, este un gest de tandrețe, care spune că are nevoie de tine. Asta vrea să însemne. Așa că, să continui fără să forțezi.

| Alemiran a răspuns (pentru sadrian46):

Cum doar ca prietenii sau? Saptamana asta vine la mine, dar precizez eu nu sunt genul ala de băiat. Eu vreau doar sa o iubesc și sa am grija de ea atat, oare este prea mult dacă o i-au în brate când doarme, sau sa fiu atent la mimica feței?

| Emilian65 a răspuns:

Este confuza pentru ca nu te place si nu vrea o relatie cu tine.

| Andreeush a răspuns:

Te vede doar ca prieten și nimic mai mult după părerea mea.

| Crackman a răspuns:

Te tine ca pe un caine... Nu de fapt ea nu stie ce vrea si pana isi da seama pleaca pleaca departe Tom si nu te uita inapoi

| mihai424 a răspuns:

Pune mana si invata gramatica, iar atunci sigur o vei da pe spatewinking