| Biancaaa6729 a întrebat:

am o intrebare.
Acum 2 zile am facut dragoste pentru prima oara cu prietenul meu. Eu eram virgina, dar el nu si am facut-o cu prezervativ. De atunci ma doare putin burta. Este ceva normal? Sunt sanse totusi sa fi ramas insarcinata?

15 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Am doua intrebari:
1. Cati ani ani?
2. Daca ai o varsta potrivita pentru a-ti incepe viata sexuala, de ce nu te-ai informat bine inainte sa faci acest pas? Intrebarile in urma sunt oarecum aiurea, dupa parerea mea.

| Broadband a răspuns:

Pai daca ai facut-o cu prezervativ tu ce zici?

| h3r a răspuns:

Bine măcar că a fost cu protecție...
Sunt normale anumite dureri, deoarece au „intervenit" noi schimbări corpului tău.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Are 15 ani sărăcuța...
Biancaaa6729 intreaba:
Buna TPU. Am o intrebare. Am 15 ani si de cateva zile am dureri de picioare, de oase. Oare de la ce? Dau funda.

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Era să-i zic ceva...

Mai bine îi explici tu cum stă treaba.

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

O invit aici : http://www.tpu.ro/......e-va-aduc/
... este șanse ei. Numai surprize, surprize în ochi îi vor sări.

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Lectură plăcută laughing

| Azµre a răspuns (pentru h3r):

Vezi că mai e unu cu penisul de 1 metru rolling on the floor

| h3r a răspuns (pentru Azµre):

Lasă că îi prindem pe toți.
Și așa somn avem din părți.

| Cristiann25 a răspuns (pentru h3r):

Curve la 15 ani le place viata.

| h3r a răspuns (pentru Cristiann25):

Eu zic că nu viața.

| NnDWtf a răspuns:

Te doare burta pentru ca in corpul tau au loc schimbari.

| Zeppa03 a răspuns:

Nu, stai linisita, nu exista nici o sansa sa fi ramas insarcinata.

| Biancaaa6729 explică:

Doar dupa ce ejaculeaza poti ramane insarcinata?

| Dlkee a răspuns (pentru Biancaaa6729):

Da. Dar daca ati folosit prezervativul nu-ti fie teama.