| Jasa a întrebat:

Am o întrebare, asta e pentru baieti mai mult. Voi când sunteți excitați, trebuie neaparat sa întrețineți un act sexual/sa va masturbati ca sa nu mai fiti? Adica mereu am fost curioasa de chestia asta. Puteți sa va controlați penisul?( suna ciudat)

4 răspunsuri:
| danbnz a răspuns:

Un om normal da, se poate controla.

| corbulalbrosu a răspuns:

Se pare ca nu ai auzit de celebra cugetare la care apeleaza in mare masura barbatii : ''O l@ba la vremea ei, face cat 10 femei''. big grin

| LPCTSTR a răspuns:

Absolut, nu-s "terminat" rolling on the floor, iar la capitolul oxitocina și serotonină stau cam prost, deci am control 99.9%

| LilPleito a răspuns:

Bineinteles ca se poate, doar suntem oameni, se presupune ca ne putem controla, ca avem ratiune etc.