| Misaila_Cosmin_1997 a întrebat:

Buna am o intrebare cam jenanta in ultimul timp tot visez ca fac sex si asta este cam in fiecare vis precizez ca am 15 ani si sunt baiat in liceu e normal pentru varsta mea. Vreau un raspuns cat mai concret si rapid

Răspuns Câştigător
| TudyTudo a răspuns:

Poate iti doresti asta, sau e doar un vis, curiozitatea poate? Si da e ceva normal, cred ca toti au visat asta macar odata in viata:*, asa ca stai linistit totul e bine.

6 răspunsuri:
kongeriket
| kongeriket a răspuns:

Nu e nimic jenant, toată lumea a trecut prin asta.
Văd că ai Internet - ia și te masturbează și-ți trece.
Mersul la curve nu e chiar indicat la vârsta asta (ba chiar e foarte periculos).

Salutare.

| chazz a răspuns:

Ai si polutii? nu stiu ce sa zic.mi se mai intampla si mie dar rar.nu cred ca ai de ce sa te ingrijorezi.

Răspuns utilizator avertizat
| caterinasmile a răspuns:

Da este foarte normal. Esti baiat si esti adolescent! Adolescenta este varsta in care explorezi lumea, aflii din ce in ce mai multe! Cum a spus TudyTudo poate ca tu iti doresti asta!

| cosminjuve a răspuns:

Priviti si va minunati laughing1 nu ai prietena 2 iti doresti mult sa faci prosti laughing)))3esti disperat si nu ai cu cine si din cauza dorintei tale patesti asta

| Letticia a răspuns:

Pai cum ai zis tu pentru varsta ta e normal.Esti in timpul pubertatii si aceste lucruri ca altele se vor intampla des.