| Nicolae_Alexandra_1996 a întrebat:

Am o intrebare cum pot sa il uit pe fostul meu iubit?
M-a parasit acum 2 ani si vreau sa il uit dar nu pot pentru ca suntem la aceeasi scoala si stam 3-4 case distanta ...in astia 2 ani.a fost cu una si eu m-am refugiat in bratele unui coleg, dar si el m-a parasit pentru ca se muta la alta scoala ...deci cine imi da cele mai bune raspunsuri funda! Multumesc

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Exista o unica solutie si anume casi tu la randul tau sa te imprietenesti cu un alt baiat in speranta de a deveni iubiti si in final sa formati un cuplu adevarat. Succes!

| Nicolae_Alexandra_1996 explică (pentru corbulalbrosu):

Am incercat asta! Si nu am reusit sa strang o prietenie mai frumoasa si speciala cu un baiat! Uite si dupa 2 mie foarte greu sa il uit pentru ca ma cunosc cu el de la 7-8 ani si la 12 ani am avut relatia cu el ...multumesc,sper ca sfatul tau sa il urmez in viitor

5 răspunsuri:
| EmanuelKant a răspuns:

Unele lovituri foarte puternice la cap creeaza amnezie.Incearca.

| Boss_Ionut_1999 a răspuns:

Ocupa-ti timpul.

| alexsil05 a răspuns:

Fa lucruri care iti plac, de exemplu, gaseste-ti un hobby, iesi in oras cu prietenii. fa lucruri care de obicei iti e lene sa le faci, sau petrece-ti timpul cu rudele tale. O sa functioneze.