| Lau2234 a întrebat:

Am o intrebare daca, am făcut sex protejat si trebuia sa imi vina menstruația in data de 10 ca luna trecută (mentionez ca nu imi este regulat ciclul) ieri am avut o pata maro pe chiloți, cred ca trebuia sa imi vina, dar după ce am făcut nu mi-a mai curs. Ce poate fi?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Va porni. In mod sigur, garantat, din moment ce a fost trimis ''mesagerul'' care te-a anuntat de posibilitatea pornirii iminente a sangerarii. Sanatate!

| Lau2234 explică (pentru corbulalbrosu):

A fost o pată maro.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Însărcinată nu ai cum să fii fiindcă te-ai protejat.
Cel mai sigur îți va veni curând menstruația.

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Trebuie sa-ti vina.

| Cineva888 a răspuns:

Pata maro nu era de la ciclu