| anonim_4396 a întrebat:

Am o întrebare. Dacă NU am avut contact sexual este posibil să fiu însărcinată? Va rog frumos să nu râdeți de mine, si să imi răspundeți serios.

16 răspunsuri:
| Ririru a răspuns:

Du-te la scoala, in special la orele de biologie/anatomie. Nu te mai gandi la sex.

| Kenichi a răspuns:

DA se poate daca ai fost la un bazin sau o piscina se poate sa ramai insarcinata, stiu sigur pentru ca prietena mamei mele asa a ramas insarcinata de la strandurile astea infecte din Romania.

| mont a răspuns (pentru Kenichi):

Nu prea cred.

| RAY a răspuns:

Da,prin fertilizare in vitro, sasi explic se recolteaza un ovul se combina in loborator cu un spermatoid, apoi se introduce in burta, deci da se poate, numa ca e cam greu

| corbulalbrosu a răspuns:

Esti cumva ruda cu fecioara Maria?

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca imi aduc bine aminte si nu gresesc tu esti inca virgina.Ai inceput sa te autosatisfaci si acesta ar fi motivul de ai postat aceasta intrebare? Chiar si in aceasta situatie este imposibila instalarea unei sarcini din neant.

| mihai69 a răspuns:

Dacă nu te cheamă Maria, slabe (de fapt, niciuna!) șanse...

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu ai avut contact sexual, nu poti fi gravida.

| SkyPilot a răspuns:

Poti, daca sperma proaspata a unui baiat iti ajunge la intrarea in vagin.
Boris Becker a devenit tatic in urma unui sex oral intr-o toaleta acum multi ani happy

| IoneeLaaaMaa a răspuns:

Nu laughing cum naiba sa fii insarcinata fara contact sexual?laughing

| Skynox a răspuns:

Păi nu ai cum, poate daca ati facut petting, iar prietenul s-a masturbat si a ejaculat, si a ajuns la vaginul tau. Oricum, daca nu, nu ai cum sa ramai.

| Clivaj a răspuns:

Crezi ca sarcina se ia pe calea aerului precum gripa?

| DERPELINO a răspuns:

Daca ai inghitit un spermatozoid zburator, care calatorea prin timp si spatiu, sau prin aer, DA, vei ramane insarcinata.

| Gabitzubitzu a răspuns:

Nu, asa ceva e imposibil deci stai linistita si nu va rade nimeni de tine!
:* sper ca te-am ajutat

| ana72 a răspuns (pentru Gabitzubitzu):

Mulțumesc pentru răspunsul tău.

| Mirunnnaa134679 a răspuns:

Nu, nu ai cum, daca nu ai avut contact sexual cu nimeni, nu, nu ai cum sa fi insarcinata.