| duku a întrebat:

am o intrebare de ce fetele se dau mai fitoase ca baieti?

Răspuns Câştigător
| monyk a răspuns:

Buna,nu stiu de ce trebuie generalizat.E adevarat ca multe fete se dau mai fitoase dar nu toate sunt asa, sunt si multi baieti care se dau fitosi...adica eu cred ca depinde de fiecare in parte,de mentalitatea si conceptiile fiecaruia, nu e vorba ca e fata sau baiat. Fetele poate sunt putin mai superficiale uneori si vor sa para diferite de cum sunt in realitate dar sunt multe fete care nu sunt deloc fitoase, sunt naturale si baieti la fel...

4 răspunsuri:
| Азбука a răspuns:

Pentru ca pot...

| Sweet111 a răspuns:

Am si eu o intrebare:
Da ce si baetii sunt fitoshi?
rolling on the floor

| simiiii a răspuns:

Bunakiss! Pentru ca fetele au cu ce, de aia :p laughing!

| adela93 a răspuns:

Nu stiu mie mi se pare o prostie fitzele...nu e valabil peste tot...la mine in clasa nu e asa