| Alicebrra11 a întrebat:

Buna am o intrebare, de ce nu mi-a venit menstruatia, ma dor sanii sunt foarte umflati si durerosi. iar dupa contact ma doare foarte tare ovalele.
Am facut pana acum 4 teste de sarcina si toate au fost negative. Am fost la ginecolog si a spus ca s-ar putea sa fie sarcina mica, dar testele sunt negative ☹️ Multumesc.

1 răspuns:
| CiobotaruValentin a răspuns:

Buna.
Este posibil sa fie o menstruatie intarziata, avand inca simptomele prezentate si cu testele negative.
Iti recomand sa mergi la un consult al unui medic ginecolog specialist, la o clinica privata unde sa ti se faca analize amanuntite, daca inca esti in dubiu cu pozitivitatea sau negativitatea sarcinii.
Cine iti v-a raspunde aici, v-a raspunde strict din perspectiva reactie organismului sau.
O zi frumoasa si multa sanatate!