| DiannaDi a întrebat:

Am o intrebare. De ceva vreme, particip la unele evenimente unde se afla un baiat. Ne privim des, uneori chiar ne mentinem privirile insa, desi ne avem pe Facebook la friends, nu am vorbit niciodata. Mie imi place mult de el si as vrea sa il cunosc mai bine, dar nu as vrea sa fac eu primul pas. Dar nu inteleg nici tacerea lui, atata timp cat vad ca se uita la mine. Nu imi cereti sa intru in discutie cu el fata in fata la evenimente deoarece nu am posibilitatea. Precizez ca e putin mai mic decat mine, cu vreo 3 ani. Multumesc pentru ajutor

Răspuns Câştigător
| shrink a răspuns:

Ce e rau in a face primul pas? poate e mai timid, curaj ca n-ai ce pierde!

5 răspunsuri:
| Emazio a răspuns:

Daca nu vrei tu sa faci primul pas, alta fata o sa faca primul pas.

| Violleta2022 a răspuns:

Da-i pace, daca te place va face el primul pas.

| Crackman a răspuns:

2019. te intereseaza actioneaza

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"intru in discutie cu el fata in fata la evenimente"
Nu trebuie sa mergi fata in fata poti porni tu o discutie aleatorie.

Nu mai lasã societatea sa-ti implementeze ca nu e normal ca tu ca fatã sa o faci, refuz Oricum nu ai cum sa-ti primesti

| OrdanKarris a răspuns:

Nu-ti place sa faci primul pas? Atunci taci si indura regretul. Iti faci filme cu el in cap, te gandesti la el, dar refuzi sa-l abordezi ca iti e frica de ce? Daca ai un real interes, abordeaza-l. Daca nu. Ramai cu regretul. Simplu.