| Anonima88777 a întrebat:

Am o întrebare destul de intimă! Am ieșit cu prietenul meu. Acesta a început sa îmi mângâie clitorisul prin pantaloni, la un moment dat a coborât putin mai jos și a început sa ma frece foarte tare, m-a durut îngrozitor. Menționez ca eram in picioare când s-a întâmplat asta. Când am mers la baie am găsit o pata de sânge pe pantalon. Menstruația mi-a trecut cam de 5-6-7 zile (nu mai știu exact). Iar acum ma ustura foarte tare acolo și când urinez. Exista vreo șansa sa nu mai fiu virgina? Va rog, ajutați-ma! Nu am vrut sa se ajungă la asta. Rog seriozitate! Dau funda! Va mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Faptul ca pantalonii de trening cu care ai fost imbracata au fost mai largi si destul de subtiri, a permis ca prietenul sa reuseasca sa exercite o apasare puternica si exagerata asupra vulvei si bineinteles ca si a himenului. Din acest motiv aproape in mod sigur in urma apasarii foarte puternice himenul a cedat partial, adica a fost cel putin lezat/crapat sau altfel spus "pasarica" ta a fost DEFLORATA ceea ce a provocat sangerarea si de asemenea provoaca si senzatia de usturime care apare la atingerea unei rani deschise si inca necicatrizate. In urma deflorarii suferite nu ti-a fost afectata si virginitatea, deci poti fi multumita cel putin din acest punct de vedere. Multa sanatate!

14 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Dat fiind ca te-a masturbat partenerul tau, inseamna ac ai avut contact sexual si nu mai esti virgina. E posibil sa iti fi rupt si himenul sau sa iti fi facut alta rana, dat fiind ca a fost atat de violent. Asadar nu mai esti virgina si este nevoie sa te vada urgent un ginecolog (maine dimineata), fiindca contactul asta sexuala atat de violent e posibil sa iti fi lasat rani care sa necesite tratament medical pentrua se vindeca fara sechele.

| Emilian65 a răspuns:

Daca nu a fost o penetrare vaginala cu penisul prietenului, esti in continuare virgina.

| SG1995 a răspuns:

Cat nu ai facut sex mai esti virgina, si nu cred ca ti-a atins himenul, pantaloni nu permiteau sa intre asa adanc cu mana, totusi cred ca ai facut o mica iritatie.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Virgina esti atat timp cat nu faci sex.Pata de sange s-ar putea datora ruperii himenului, dar nu prea vad cum a reusit prin pantaloni...

| Anonima88777 explică (pentru anonim_4396):

Am purtat o pereche de pantaloni de Treining și erau destul de subțiri

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonima88777):

Atunci probabil ai himenul rupt

| JoookkkeeeRRR a răspuns:

Inca mai esti virgina

| Anonima88777 explică (pentru JoookkkeeeRRR):

Păi pata de sânge?

| Anonima88777 explică (pentru JoookkkeeeRRR):

Pata de sange? Usturimea? De la ce sunt?

| PetruZMihai a răspuns:

Nu prea cred ca mai ești virgină :/

| Anonima88777 explică:

Desigur, vorbim pe TPU? Sau...