| anonim_4396 a întrebat:

Buna, am o intrebare, este adevarat ca daca te dezvirginezi o sa-ti dispara coșurile?

11 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Bullshit-uri. De recomandat ar fi să nu apleci capul asupra fiecărui r.hat.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu este adevarat, deoarece coșurile nu au nicio legatura cu viața sexuală, cei care zic asta ca daca faci sex dispar coșurile, in general rîd de cei care sunt virgini/virgine, aparitia cosurilor tin de genetică, de praful si mizeria de afară, de praf, esti fată sau baiat? Ce varsta ai?

| YoULoVeAnGeL a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Mai ales de genetica. Eu personal nu mi-am dat niciodata cu nimic pe fata. in adolescenta imi ieseau undeva pe la 3-4 cosuri la menstruatie dar nu le faceam nimic. In schimb acum nu mai am absolut nimic. Si nu folosesc nici o crema. Doar ma spal cu apa si atat. Conteaza foarte mult gena.

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Dacă ești fată, o să îți dispară coșurile și o să îți crească burta.

| Emilian65 a răspuns:

Nu este adevarat. Singura solutie este sa consulti un medic dermatolog si sa urmezi sfaturile acestuia. Daca nu consulti medicul dermatolog, consulta medicul de familie care te va sfatui ce sa faci cu aceste cosuri de pe fata.

| Celcestietot a răspuns:

Nu este adevarat, asa ca poti sta linistit.

| Sofer a răspuns:

Nu dispar.

| LPCTSTR a răspuns:

Niciodata.
De unde le mai scoateti?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ele pot fi influențate și de activitatea hormonală, dar nu știu ce să zic...

| Dana1999 a răspuns:

Nu

| queneen a răspuns:

Nu este deloc adevarat