| AniAnonimul a întrebat:

Bună! Am o intrebare:
Eu ca băiat ador fetele care fac spagatul, adică ma excit când vad o fata care face spagatul, este ok?
Vreau sa îmi raspunda doar fetele va rog!

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

De ce n-ar fi ok ma rog?
Fiecare cu fetisul lui, nu are nimeni dreptul sa te judece atat timp cat nu faci rau fizic nimanui.
E placerea ta, ochii vad, inima cere, gustul tau si la revedere!
Nu?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Dar tu nu te exciti si cand faci singur spagatul?

| Goete a răspuns:

Logic ar fi sa ceri sa iti raspunda baietii si sa vezi daca si altii se excita la sfoara?

| covridong a răspuns:

ȘPAGÁT, șpagate, s. n. 1. Sfoară groasă, cu o împletitură specială. 2. Poziție acrobatică în gimnastică, în care picioarele se deplasează până la 180°, în prelungire, pe pământ sau în aer, în poziție verticală sau orizontală; sfoară