| ANONIM2112 a întrebat:

Am o intrebare.Imi place foarte mult o fata de la mine din clasa.Imi zambeste destul de des, ma ia uneori in bratze, doar pe mine ma lasa cu ipodul si telefonul ei si vorbeste foarte frumos si des cu mine.va rog spuneti-mi. MA PLACE SAU NU? Daca da spuneti-mi cum sa fac sa fim impreuna. merci pentru sfaturi

3 răspunsuri:
| anonimatus a răspuns:

Nu e sigur ca te place poate doar sa fie foarte draguta si eu las un baiat cu telu meu pentru ca suntem prieteni.il simpatizez putin dar nu il iubesc deci asta vezi tu din comportamentul lui.bafta

| Toxicandy02 a răspuns:

Eh poate te place dc nu? vb si tu cu ea si ai sa vezi daca te place sau nu. spune-i ce simti pentru ea si intreab`o daca are aceleasi sentimente pentru tine. daca nu ai tupeu sa o faci face to face pune un prieten sa o intrebe:*va fi usor ai sa vezilove struck

| BăiatInteligent a răspuns:

Da.pursimplu arata-i ca si tie ti place de ea... diferite kuvinte gingashe, complimente.keamo la intilnire(la sfirsti de intalnire sarut-o) di gata... Kum se zice la rushi: "Дело в шляпе"(Delo v sleape) =)