| VladTranda a întrebat:

Am o intrebare, mai ales pentru fete. Care este marimea normala a penisului in jurul varstei de 16 ani? Si ce cautati la un baiat care sa va cucereasca? Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Freya1 a răspuns:

Ma nu stiu dar sigur nu ma uit prima oara la p...a.Credca 12 15...Important este sa te atraga sa te poti intelege cu el sa fie baiat destept si cu simtul umorului

| VladTranda explică (pentru Freya1):

Multumesc! Macar tu esti singura care nu face mișto.

8 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce intrebari sunt astea? Sigur nu ai mai mult de 15 ani, rusine ca pui asemenea intrebări rușine.

| Violleta2022 a răspuns:

Masurile sunt cam asa:
sub 12 cm este penis foarte mic
15 cm este penis mediu
16-19 penis mare
peste 20 cm- penis f mare

Noii cautam la baieti in primul rand: sa fie respectuosi, sa vorbeasca frumos, sa se comporte exemplar cu noi si in societate, sa nu fie bufoni, sa nu aiba comportament golanesc ori de smecher, sa fie curat imbracat, spalat si pieptanat, sa nu umble cu blugi rupti sau in vine, sa nu scuipe pe strada, sa nu vorbeasca vulgar, sa stie despre bunele maniere si sa le aplice, sa fei inteligent si sa nu fie gelos.

| sweetangels a răspuns:

Ce gandire gresita...

| cyupaku a răspuns:

Crezi ca pe o fata o intereseaza lungimea p?

| cyupaku a răspuns:

Am uitat sa-ti raspund..la 16 ani mataranga trebuie sa fie cam de 24, ca la armasar

| VladTranda explică:

Si as mai vrea sa mai spun ca sunt prost de put cand vine vorba de fete. Sunt foarte timid si nesigur pe mine.

P.S. Vara aceasta am fost bagat in 2 friendzone-uri cu doua fete pe care le placeam. Vb serios