| Hela a întrebat:

Am o întrebare mai ciudata... Ce inseamna cand un barbat trimite unei fete, o poza cu sfarcul lui?

15 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Înseamnă că are o problemă la nivelul unității centrale.

| RAY a răspuns:

rolling on the floorrolling on the floor poate crede ca e fata si inca nu sa hoarat, ba sunt baiat sau fata

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ca este intr-o ureche.

| Sofer a răspuns:

Asa pur și simplu ți-a trimis poza cu sfârcul? laughing is the weird.

| NotNamed a răspuns:

Si o cunosti pe fata respectiva? Daca nu, s.ar putea sa fie bot din cauza ca te.ai uitat pe site.uri ciudate de filme porno.

| Hela explică (pentru NotNamed):

Intamplator, sunt chiar eu laughing)

| NotNamed a răspuns (pentru Hela):

Lmao

| Paul754880338 a răspuns:

Si Elvis se credea Stefan Banica.

| KR0NSTADT a răspuns:

Dacă a făcut asta, este orice dar nu bărbat. Tipul e defect. big grin

| Alinus69 a răspuns:

Vrea sa se apuce de tine.

| mihaipopescu93 a răspuns:

Posibil vrea să îi trimiți și tu înapoi laughing!

| sorinCGS a răspuns:

Având în vedere ca am un prieten suficient de retardat sa o facă, îți garantez ca este pentru amuzament

| Hela explică (pentru sorinCGS):

Pai, nu glumeam cu el, a fost surpriza cred ca si pentru el laughing))