| DailySmoker a întrebat:

Am o intrebare mai. delicata. Incepe sa imi placa de o fata din scoala la mine. si chiar imi place mult straight face nu e din clasa cu mine. Dar nu stiu ce sa fac. Ceva sfaturi? Ar trebui sa o abordez?

5 răspunsuri:
| LiveYourLife a răspuns:

Eu zic ca da ar trebui sa o abordezi ca nu ai nimic de pierdutwinking

si cand ma gandesc ca si eu sunt in situatia ta dar fiindca sunt fata nu am atat curaj sa abordez un baiatlaughing

mai sti poate si fata respectiva te placesmug

| emchristina a răspuns:

Da abordeaz-o si fa rost de id-ul ei. vorbeste cu ea si nu astepta sa intre ea in vb cu tine. nu pierde ocazia de a o cunoastetongue succeshee hee

| Chris a răspuns:

Da, ar trebui sa o abordezi, dar sa nu fii prea insistent-nimanui nu ii plac "stalkerii". Apoi iti vei da seama daca si ea vrea o relatie si poate iesi ceva frumos. Multa bafta!

| DailySmoker explică:

As avea mai multe intrebari legat de asta straight face stiu ca sunt cam insistent. daca vrea cineva sa vorbim id meu : anonim.andrey14