| Tmcn a întrebat:

Buna,am o intrebare,nedumerire de fapt.
Toti baietii pe care ii cunosc si ies cu ei, cand ma saruta,ma musca de buze. De fapt nici nu ma saruta, doar ma musca de buze. Baiatul cu care am iesit o perioada lunga de timp nu a facut niciodata asa, dar de-acum numai de asta dau. Aveti vreo idee de ce?

5 răspunsuri:
| madyddd a răspuns:

Nu vad nimic rau in asta, ai buze "delicioase", probabil.

| neutrino a răspuns:

Probabil ca ai buzele foarte apetisante, iesite din comun, in sensul bun al cuvantului.

| Emilian65 a răspuns:

Pentru ca baietii care te musca de buze nu stiu sa sarute. Invata-i tu!

| grab a răspuns:

Unele fete au calitatea deosebita de a avea buzele foarte ferme si pe cea de jos mai carnoasa. la sarut asta da o senzatie foarte placuta si e ceva involuntar cand musti dar o faci din placere. la fel si cand te joci cu un sfarc mic, roz si intarit, simti nevoie sa fii un catel. poti sa tragi buza sa nu iti mai fie muscata si sa il musti si tu pe el imediat ca sa se prinda ca nu iti place.

| Kitsuna a răspuns:

Si mie mi se intampla aceeasi chestie. Probabil ca lor li se pare "sexy" dar nu e. Te simti chiar respinsă de persoana respectiva. Asta e singura explicație LOGICA pe care am găsit-o eu. Funda?