| Maria12352 a întrebat:

Bună, am o intrebare, pe data de 17 mai am avut primul contact sexual. Mi-a curs sange bineinteles, iar azi pe 21 mai am facut iar ....Si iar a curs sange...E normal?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, este normal. Uneori himenul este elastic si nu se rupe de prima oara, necesitand mai multe partide sexuale, sa se rupa.

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca DA. Fiindca este chiar foarte posibil ca himenul sa NU se fi rupt complet prima data si din acest motiv in timpul celui de al 2-lea act sexual, membrana s-a rupt din nou si s-a produs o noua sangerare. Multa sanatate!

| MademoiselleCosmina a răspuns:

Erai virgina?
Ca daca da, nu prea e normal. A doua oara cred ca nu erai destul de excitata.