| Julia125 a întrebat:

Am o intrebare pentru baietii de la facultate care stau in camine studentesti. Va deranjeaza daca iubita unuia dintre colegi vine pe la el?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Nu are nimic. Le dai o bere sau bani de bere si jumatate de ora sau mai mult, depinie de intelegere, te lasa in pace. Si ei o sa fie in aceiasi situatie. Daca vine doar de dragul de a veni nu cred ca reprezinta o problema.

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu,deloc,bine era si daca ar face sex in grup

| Mayhem666 a răspuns:

Pe mine ma deranjeaza si cand vin colegii in camera.

| Mihailescu_Valeriu_1953 a răspuns:

Nu-i bai; doar sa nu auda si cei din camerele alaturate cum geme.winking