| Anon72 a întrebat:

Primul și singurul meu contact sexual l-am avut anul trecut in Septembrie. Credeți ca virgula când voi avea al doilea contact sexual îmi mai va curge sânge și ma va mai durea?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de corpul tau
Daca la primul contact sexual, ruperea himenului a fost completa, atunci nu ar trebui sa mai curga sange
Ar putea sa mai simti putina durere deoarece corpul tau nu este obisnuit cu asemenea activitati, dar daca esti suficient de excitata in momentul cand o faci din nou, durerile ar trebui sa dispara repede
Nu uita de protectie, respectiv prezervativ!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu.

| tzionut a răspuns:

Daca nu te-a durut prima data de ce te-ar durea a doua oara?

| Ovd9621 a răspuns:

Poate da, poate nu... Depinde cat de elastic este himenul?