| aaa10 a întrebat:

Buna, am o intrebare rusinoasa dar sunt curios ca nu inteleg.Ce inseamna cum tribute? E un fel de masturbare?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vaaai, ce rușinos user

dacâ o rupi nițel cu engleza, vezi aici:

https://www.urbandictionary.com/define.php?term=Cum%20Tribute

| mihai69 a răspuns:

Da, te filmezi (pozezi) în timp ce faci o labă peste o poză (sau film) primit de la cineva. Sau ales de tine de pe net.

| brokxy a răspuns:

Da doar ca barbatul se masturbeaza pe poza sexy pe care i-o trimite fata si apoi isi face si el poza cum a ejaculat pe poza. E cam ciudat Dar cica arata aprecierea barbatului fata de fata