| Adi0912sa a întrebat:

am o intrebare urgenta. Ce cadou ii pot oferi iubitului meu pentru ziua de nastere. Pentru mine e mereu o problema alegerea unui cadou pentru baieti. Astept idei de la fete care fac cadouri iubittilor, sau de la baieti( caci voi ar trebi sa stiti ce doriti). Dau funda

Răspuns Câştigător
| gemeni6226 a răspuns:

Pai trebuie sa cunosti preferintele iubitului.Fta mea de exemplu da cadou prietenului reviste cu formatia lui preferata.sau cd cu formatiile lui preferate, sau stie ca ii place ciocolata cumpara ciocolata care ii place sau i-a facut manual o bratara impletita pe care stie ca el il va purta.Trebuie sa stii ce preferinte are.Eu eram doar in clasa 7 si mi-a placut de un coleg stiam care e echipa lui preferata de fotbal si am facut rost de un poster cu echipa lui si s-a bucurat.

| Adi0912sa explică (pentru gemeni6226):

Da, am inteles. Dar are 22 de ani, si nu cred ca ar prefera o revista. In general nu este un fan al sportului(fotbal, basket), nu iubeste sa poarte bratari sau ceva de genu ce poate ii oferi senzatia ca are ceva greu pe el. Este o persoana complicata. Din acest motiv am si cerut ajutor. Mersi

4 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Regula principala a cadoului este uitilitatea! Apoi iei in considerare ceilalti factori, precum afectiunea, interesele lui, cat de bine il cunosti, cat ai de cheltuit, etc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Domnul doctor House a punctat un aspect foarte important dar in acelasi timp un adevar crud si trist: cadourile ne dovedesc cat de putin cunoastem persoana de langa noi

| Alexandrrrra88 a răspuns:

Ce zodie e iubitul tau? Intreb pentru ca te poti inspira din asta. Aici am gasit idei pentru fiecare zodie: https://www.my-man.ro/resurse/cadouri-barbati-zodii/

Vezi daca i se potriveste ceva, sunt chiar faine sugestiile!