| TheAnonimGuy a întrebat:

Am o intrebare.Va rog frumos e urgent si vreau sa o luati in serios.Mie de 3 ani imi place de o fata.(timp de 2 luni acum 2 ani nu mi-a mai placut).Si o vad pe la scoala.Parca as avea curajul sa o salut odata.Gen un "ceau" sau ceva.As vrea sa vorbesc cu ea pe Facebook, adica sa o adaug. Poate nu imi da acc, iar dupa ce vb cu ea pe Facebook sa incep sa o salut, apoi dupa ceva timp sa o mai intreb atunci cand ne mai vedem si nu e nimei in preajma "ce faci?" etc.E bine ce fac? Ce sfaturi mi-ati da? Daca sunteti fete aici voi ce credeti despre ce am de gand sa fac? Sfaturi pls.Nush daca ei ii place de mine.Cand trece pr langa mine nu pot sa nu ma uit la ea.Am vaz ca ea se mai uita la mine.Din cate tin eu minte cam de fiecare data, diar totusi imi e cam frica.Nu am vorbit niciodata cu ea. Fata e frumoasa, are trasaturi faine, e cuminte.Am 15 ani ea are cred ca aproape 14 Sfaturi pls.Dau FUNDA.Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| RoxanaY a răspuns:

Fa-ti curaj! N-ai de ce sa te temi, nu te mananca... Incepe prin a o saluta, apoi imprieteneste-te cu ea. Cu timpul poate veti deveni cei mai buni prieteni si va veti spune secretele unul altuia. Atunci vei putea sa-i spui ce simti pentru ea si gata! Succes!

| TheAnonimGuy explică (pentru RoxanaY):

Multumesc de sfaturi...asa am sa fac... FUNDA!

4 răspunsuri:
| AdrianaManu18 a răspuns:

Bag-o in seama, n-ai nimic de pierdut! Crede-ma, nu cred ca unei fete nu ii place sa fie intrebata ce face de un baiat.

| TheAnonimGuy explică (pentru AdrianaManu18):

Multumesc....am inceput sa vorbesc cu ea pe Facebook.Mă inteleg foarte bine.Mersi la toti de sfaturi!

| AdrianaManu18 a răspuns (pentru TheAnonimGuy):

Mă bucur mult. happy