| zoana a întrebat:

Buna am o mare nelamurire va rog sa ma ajutati... am facut dragoste cu prietenul meu si el a ejaculat afara dar sa sters si am continuat pot ramane insarcinata?

Răspuns Câştigător
greece12
| greece12 a răspuns:

Numai nelamurire?
Nu cred ca stii nimic despre sex,desi ai net si vad ca stii sa-l folosesti.
Da,poti ramane insarcinata,mai ales daca te aflai la ovulatie,riscul e enorm!
Si nu inteleg de ce numai DUPA,te gandesti la asta,nu si INAINTE, te comporti de parca intai stai sa te calce autobuzul si abia pe urma te uiti daca vine vreo masina!
Sexul nu e numai placere, e si responsabilitate!

5 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Sigur,ai mari sanse sa fii insarcinata.

| Flav a răspuns:

Bai dar incepeti sa ma enervati. Toate va barbaditi, va simtiti bine, iar apoi va este teama de sarcina, desi un cauciuc costa cat o sticla de suc.
Si eu cand ma pun sa mananc, am grija sa tin furculita cum trebuie, sa bag pe gaura care trebuie si sa nu ma frig la limba! Voi la ce va ganditi, inainte de a incepe un act sexual? Daca nu sunteti responsabile, va doresc la toate astea, pustoaicele teribiliste care le zboara hormonii, sa ramaneti insarcinate si sa faceti o gradinita de copii, ca sa va invatati minte.

| AndreiBox a răspuns:

Buna seara si tie. Pai este foarte putin probabil, dar se poate, cel mai sigur este sa faci un test de sarcina, nu ai nimic de pierdut.
Sunt total anti-prezervative, stiu ca e mult mai frumos fara. dar uneori asa e mai bine... happy sa le folosim.

| fulgerul a răspuns:

Sunte-ti gretosi! Lasand la o parte faptul ca va e gandul numai la bursuc,va e teama si de sarcina? Si cu ce s-a sters? Cu prosopul de la bucatarie? Hai ca poate lui nu-i place cauciucul, dar de anticonceptionale ai auzit? Dar de pastila de a doua zi? Tactu stie? Sa ai parte de cvinteti, sa ti minte toata viata!

| zoana explică:

Nu va suparati k va zic dar nu am nevoie de reprosuri si de oameni care se cred perfecti am cerut o parere este un lucru care nu il stiam sigur de asta am intrebat dar daca stiti numai sa faceti reprosuri si sa aruncati niste vorbe care nu sunt tocmai frumoase mai bine nu'mi rasp multumesc!