| anonim_4396 a întrebat:

Am o mare problema! Am facut un dvd cu poze si muzica si cand il bag il laptop sa copiez de pe el nu il citeste! Ce pot sa fac? Va rog spuneti-mi o solutie pentru ca doar acolo am acele poze si am mare nevoie de ele! Va multumesc. Ffunda.

12 răspunsuri:
| Dismally a răspuns:

Daca ai incercat pe doua calculatoare si nu merge poti sa arunci dvd-ul...

| grab a răspuns:

Baga-l intr-un alt laptop si du-te cu un stick.

| Mirke a răspuns:

Faci sex, si te filmezi in timpul ala, apoi imi trimiti filmul si-ti fac eu alt divd cu pozele care le aveai pe cel vechi. ai incercat la alt dvdplayer? alt laptop pc? altadata scrie mai citet pe el ca unele laptopuri nu stiu sa citeasca prea repede.

| delia5609 a răspuns (pentru Mirke):

Am incercat la 2 calculatoare! ce pot face?

| Mirke a răspuns (pentru delia5609):

Cand ai facut dvd-ul l-ai verificat? daca nu, imi pare rau pentru tine, probabil ca nu s-a scris bine, mai ales daca abuzezi de pc in timp ce scrie dvd-ul... nu stiu ce sa-ti zic, poate le mai poti recupera de pe aparatul foto, sau hdd daca n-ai scris alta informatie peste,

| delia5609 a răspuns (pentru Mirke):

Offff...nu stiu ce sa fac.nu le mai am in alta parte...din cate imi amintesc am verificat!

| Mirke a răspuns (pentru delia5609):

Sa te inveti minte sa verifici, eu nici atunci nu le sterg, vb de poze muzica o mai gasesti. nu am de unde sa stiu ce s-a intamplat cu dvd-ul, mai incearca-l pe alte aparate, poate unele PC-uri de calitate au dvd mai citaret... am intalnit cazuri. am scris sute de dvd-uri si conteaza unde pe ce si ce faci in timp ce le scrii.

| RexCuParuCret a răspuns:

Server Nou foarte smecher fratilor cel mai bun dintre toate incercate de mine adresa 93.119.26.216:7777 players : 11/100! GreeTiger

| xPoc a răspuns:

Baga dvd-ul in laptopu sau pc altcuiva si vezi daca il citeste daca nu il citeste nici la prieteni tai inseamna ca nu ai facut sidiul bine si nu mai ai ce face cu el totul e pierdut

| niku28 a răspuns:

L-ai facut vu windowsu` sau cu nero? daca cu windows spune-mi ce windows...

| delia5609 a răspuns (pentru niku28):

Windows 7

| niku28 a răspuns (pentru delia5609):

Ahaaaa... trebuia sa mearga. daca nu merge inseamna ca nu e bun dvd-ul ...sorry :p