| bdsos a întrebat:

am o mare problemă sunt bulversată total şi nu înţeleg ce se intampla. Am vorbit cu un băiat pe Facebook ceva timp. Apoi a venit ne'am cunoscut şi am inceput o relatie totul era perfect, pot spune că atunci cand e cu mine e un bărbat perfect. A tot venit la mine am fost si eu la el. Ba chiar ne'am hotărât sa ne mutăm împreună. Totul minunat până când el a fost nevoit sa plece o saptamna in Italia pentru ca are nişte probleme destul de urâte. 3 zile totul perfect imi e dor de tine te iubesc etc. Pana cand ne-am certat puţin si îmi zice ca mai bine rămânem prietenii ca nu are timp de o relaţie ca are multe probleme si ca eu merit ce e mai bun. Am crezut ca mi-a cazut lumea in cap. Bine înţeles ca nu am renuţat la el am încercat sa in conving sa fim împreună el o ţinea pe a lui. La un moment dat i'am zis ca îi dau block si sa uite ca exist, el mi-a zis ca nu ca ma iubeşte si sa am puţină răbdare. Ok, am avut seara mi-a facut o surpiză a venit la mine si-a cerut iertare pentru tot, s-a comportat exemplar. A doua zi la fel minunat. Ieri însă a trebuit sa plece acasa am înţeles asta fiindcă stiu ca are foarte multe pe cap. Mi'a dat mesaj ca ajuns ca ma iubește ca intră la duş. Ok. Am aşteptat 3 ore sa îmi dea un semn el nimic. Îl sun si îi reproşez asta. El îmi zice am avut treaba cu lumea si sunt obosit vorbim dimineata ca vreau sa dorm. Şi îmi închide telefonul si imi da mesaj sa nu il mai sun ca are treaba. Eu il sun iar si ii spun ca m-am saturat de indiferenţa lui si ca o terminăm el zice bine. Menţionez ca asta face mereu cand e plecat nu ma suna imi scrie rar. Eu nu stiu ce sa mai cred. Aseară de nervi i-am dat block pe Facebook... Si nu m-a căutat de loc pana acum. Oare ne vom mai impaca? Mai are rost sa lupt? El are si un viciu urat. Si mi-a promis ca renunţa.

Răspuns Câştigător
| L1997 a răspuns:

Nu-i acorda atâta atenție când vezi ca e nepăsător..sunteți de mult împreuna? Aveți o relație închegată? Nimeni nu e perfect dar nu merita sa te lași călcată in picioare. Ia inițiativa, discutați si ajungeți la un numitor comun.e chestia ca in timp e posibil sa degenereze situația asa ca mai bine lămuriti acum tot..fii tare! Poate nu e el alesul!happy

| bdsos explică (pentru L1997):

M'am lămurit, mi-a spus ca ma iubeşte să il iert dar trebuie să plece... Acum trebuie sa fiu tare si sa trec peste.

8 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Ti-a zis ca nu te iubeste. Ce altceva vrei sa auzi ca sa iti dai seama ca pentru el e doar o joaca?

| bdsos explică (pentru Aasdfghj):

Mi'a spus sa nu îi dai block, pentru ca ma iubește.

| Aasdfghj a răspuns (pentru bdsos):

Scuza-ma ca nu am inteles. Oricum parerea mea e aceeasi. Isi bate joc de tine.

| Adry05 a răspuns:

Doamne in ce hal isi bate joc de tine si tu mai intrebi laughing) LAsa-l frate sa-i faca ifosele astea alteia, ce esti tu, presul lui? `treaba` de atunci era posibil alta tipa.

| bdsos explică (pentru Adry05):

Atunci dacă chiar nu ma iubește, de ce parcurge 300 de km sa ma vadă? Ca nu mai înţeleg.

| Adry05 a răspuns (pentru bdsos):

Ca stie ca are cine sa-i faca mancare, pe cine sa f... cand are chef, si loc de munca din ce-am inteles.

| SERIALS a răspuns:

Lasa-l ca te foloseste pe post de menajera si curva.