| adi28384773 a întrebat:

Bună, am o mică întrebare dar vreau seriozitate, cum să-ti dai seama că o persoană se masturbeaza? Indiferent dacă este fată sau băiat o^o

7 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Nu ai cum, dar no' statistic vorbind daca zici da si e tip, sansele sunt de partea ta sa ai dreptate.

| RAY a răspuns:

I masori nivelul de hormon masculin in cazul baietilor iar fetele nu ai cum

| corbulalbrosu a răspuns:

Este cu totul imposibil sa se poata stabili/determina daca o persoana practica autosatisfacerea prin masturbare. Sanatate!

| mihai69 a răspuns:

O întrebi.
Dacă e băiat și spune că nu, minte. Dacă e fată și neagă, 50% șanse să nu mintă.

| doctorandus a răspuns:

La barbati e simplu: 90% dintre ei recunosc ca se masturbeaza iar ceilalti sunt mincinosi patologici.

| FineAsHell a răspuns:

Iti poti da seama de persoanele care se masturbeaza des care de obicei sunt mai lipsite de energie, ambitie, dorinta de socializare.

| Anonim10419 a răspuns:

Sunt mai relaxati.