| GeOrGy2o1o a întrebat:

am o mica-mare problema:
-prietenul meu vrea sa ne dam franch dar eu n-am habar cum se face si din cate stiu despre franch nici nu as vrea sa imi dau franch cu el desi il iubesc si fiind prima oara nu as vrea sa gresesc si poate ca daca el vede ca eu nu stiu sa'mi dau franch poate o sa se desparta de mine...
Va rog eu mult spuneti'mi ce sa fac pentru ca as vrea dar nu stiu...
fundita la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Pastiluţă a răspuns:

Uite. în primul rând. fără supărare ar fi un mare măgar să te lase doar pentru că nu ştii să săruţi franţuzeşte.Şi nu poţi învăţat sărutul ca lecţia la chimie. Totul vine de la sine happy
Multă baftă! :*
Pa, pa

8 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Oameni buni, cum puteti raspunde serios la aceasta intrebare? Asa de mult va prostituati pentru o amarata de funda? Ce-i cu tine @draniceriugeorgiana? Cand am citit " prietenul meu vrea sa ne dam franch " era sa lesin. Sfatul meu este sa mergi la scoala si sa lasi porcariile de genul asta.

| forever4you a răspuns:

Exagerezioh go on nu prea cred ca o sa te paraseasca pentru ca nu stii sa saruti asatongue

Eu am avut parte de primul meu sarut frantuzesc fara sa-mi dau seama a fost placutwinking nu te stresa ca nu moare nimeni,trebuie sa te lasi dusa de val, cu ochisorii inchisi si sa te straduiesti, nu-i greu iubitatongue

Sau spune-i prietenului tau ca nu esti experta in asa ceva si sigur va intelegebig grin

| forever4you a răspuns:

@ thereforyou iar tu mai bine te-ai duce sa te omoriwinking

| Betty18 a răspuns:

O s-i faca placere sa te invete! Crede-ma! Nu ai de ce sa iti fie frica! La urma urmei poti sa-i zici ca nu stii! Nu E nimic RAU!winking

SUCCES

| angelina_2665 a răspuns:

Sarutul frantuzesc este un tip de sarut romantic sau sexual in care doi parteneri isi ating limbile si le introduc unul in gura celuilalt.))Nu e greu, pentru inceput puteti sa va jucati cu limbele, iar mai apoi totul vine de la sine)Nu uita sa experimentezi cit mai multa fantezie si totul va fi perfect)Cred ca aceasta nu e un caz sa te alarmezi! Multa bafta)te-am pupat

| GeorgiSiAtat a răspuns:

Am aceeasi problema ca tinehee hee

| iulianlica a răspuns:

Incearca sa te ei dupa ce face el, daca iti place mai faceti o data daca nu lasati-o balta cu timpul vei invata [atentie la saliva] nu e chiar asa de simplu.

| alina222 a răspuns:

Buna.nu e nimic rau in asta. dimpotriva o sa iti placa.lucrul asta nu se afla din carti, ci totul vine de la sine.nu o s aiti deA seama ca nu ai mai facut asa ceva pentru ca fiecare are felul sau aparte de a saruta nu exista niste reguli care trebuiesc respectate.totul e sa fii relaxata in momentul ala si totul o s aiasa bine ai sa vezi. fundita?:Xhappy