| anonime_2059 a întrebat:

am o mica problema... am o eliminare puternika de lichid alb, si de la un tip are un miros specific. ce poate sa fie? imi fac mari griji

6 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Este o infectie cu transmitere sexuala.Un examen bacteriologic de laborator va identifica germenul responsabil de infectie. Medicul ginecolog va stabili tratamentul in functie de cauza ce provoaca scurgerea.
Asa ca, fuga la doctor!

| STEFANXxX a răspuns:

Sperma,ce nu stii ce-i asta sperma?

| annamia a răspuns:

Eu cred ca este foarte posibil sa fie candidoza...nu te speria. Trebuie sa faci o vizita la gineco. Problema este ca este daca suferi de asa ceva este foarte posibil sa si prietenul tau sa sufere de asa ceva in cazeul in care ati facut sex neprotejat.

| 4ever_5725 a răspuns:

Este o infectie.si eu o am.dar nu-i chiar asa de grava

| SimonaAdina a răspuns:

Poate fi o infectie sau ai o raceala la ovare, ei eu am aceas problema si nu este din cauza ca am intretinut relatii sexuale si am luat de la cineva ci pur si simplu am o raceala.Un medic este in masura sa iti raspunda la o intrebare, nu ar rost sa ne intrebi pe noi cei de pe TPU pentru ca nu suntem medic.Cel mai bine ar fi sa te duci la doctor.

| SimonaAdina a răspuns:

*medici scuze...