| swalke a întrebat:

Am o mica problema. Am o mica bubita pe penis care atunci cand este atinsa, ma "sageteaza" o durere. Bubita este chiar langa un cos, arata ca si cum ar fi provenit din el. Ce poate fi? Bubita este foarte mica!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Este un cos/bubita probabil putin infectat. Nimic mai mult. Se va sparge de la sine si va trece fara probleme si fara sa lase urme. Incearca sa pastrezi mereu o igiena cat mai buna pentru a evita repetarea unor astfel de situatii destul de dureroase. Sanatate!

| swalke explică (pentru corbulalbrosu):

Sper si eu ca asta este. Nu ma ingrijorez prea tare. Cel putin incerc. Asa am sa fac. Multumesc.

Răspuns utilizator avertizat